Strona głównaPrawo"Omega Pomagamy" - program bezpłatnych porad prawnych

"Omega Pomagamy" - program bezpłatnych porad prawnych

16 października rusza program darmowych porad prawnych w ramach stworzonej latem Fundacji „Omega Pomagamy". Celem akcji jest udostępnienie wszystkim zainteresowanym, a zwłaszcza osobom w trudnej sytuacji życiowej, pomocy prawnej.
„Omega Pomagamy" - program bezpłatnych porad prawnych - Nasza organizacja jest nastawiona na obronę praw człowieka, na walkę o godność życia poprzez różnego rodzaju działania na rzecz osób starszych, niepełnosprawnych, poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych oraz w trudnej sytuacji życiowej i materialnej - mówi Katarzyna Jaworska, dyrektor zarządzający Fundacji „Omega Pomagamy".

Cyklicznie, co dwa tygodnie, w godzinach 9.00-15.00 doradcy z kancelarii prawnych Omega będą udzielać fachowych porad prawnych z zakresu, prawa pracy, , wypadków komunikacyjnych oraz błędów lekarskich.

Oddzielną opieką będą otoczone osoby niepełnosprawne, które oprócz bezpłatnej pomocy prawnej będą mogły skorzystać z działalności Fundacji w ramach dodatkowych projektów. Jednym z takich przedsięwzięć jest utworzenie specjalistycznego całodobowego ośrodka opiekuńczego.

Żeby skorzystać z pomocy fundacji w ramach akcji darmowych należy umówić się poprzez e-mail, telefonicznie lub w siedzibie kancelarii prawnych Omega, na spotkanie z doradcą. Kontakt dostępny jest na stronie internetowej. Podczas samego spotkania będzie trzeba wypełnić także formularz zgłoszeniowy, określający rodzaj i zakres pomocy prawnej.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Pola Nadziei
  • EWST.pl
  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy