Strona główna Rodzina Prawo Prawo rodzinne Podział majątku Wiadomości

Sprawdź, jaki jest główny czynnik trwałości związku

Fot. simona - Fotolia.comAni satysfakcjonujący seks, ani wspólne zainteresowania nie są głównym czynnikiem trwałości związku. Okazuje się, że naważniejsza jest tu wspaniałomyślność.

więcej »

Zakupy, jedna z przyczyn... rozwodu

Fot. weerapat1003 - Fotolia.comPieniądze to jeden z głównych powodów, jakie wskazują małżonkowie, mówiąc o swoich problemach w związku. Okazuje się, że brak akceptacji dla sposobu ich wydawania przez partnera stanowi jeden z głównych czynników rozstania.

więcej »

Ben Stiller rozwodzi się z Christine Taylor

Ben Stiller fot. CinePixBen Stiller i Christine Taylor postanowili rozstać się po 17 latach małżeństwa.

więcej »

Janet Jackson znów się rozwodzi

fot. Rich Esteban, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons50-letnia Janet Jackson rozstaje się ze swoim trzecim mężem.

więcej »

Baby boomers się rozwodzą częściej niż młodsi Amerykanie

© vectorfusionart - Fotolia.comStarsi Amerykanie coraz częściej się rozwodzą. Wskaźnik rozpadu małżeństw wśród młodszych zaś jest niższy.

więcej »

Skuteczny sposób na odchudzanie dla starszych kobiet to... rozwód

© pikselstock - Fotolia.comRozwód sprzyja zmniejszeniu talii u starszych kobiet, małżeństwo z kolei częściej oznacza poszerzenie w pasie...

więcej »

Finansowy rozwód. Jak rozdzielić budżet po rozstaniu

© Bacho Foto - Fotolia.com, RozwódJak podaje GUS, w Polsce co roku ogłaszanych jest około 65 tysięcy rozwodów. Oczywiście jednocześnie rozpada się również wiele związków nieformalnych. Przy rozstaniu poważnym problemem może stać się rozdzielenie funkcjonujących przez lata wspólnych finansów. Eksperci podpowiadają, jak je rozdzielić, by interesy byłych małżonków nie były zagrożone.

więcej »

Brad Pitt zasmucony rozwodem

Brad Pitt fot. Warner Bros. PolandBrad Pitt wystosował krótkie oświadczenie odnośnie rozwodu z Angeliną Jolie.

więcej »

Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem

Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsJedna z najsłynniejszych par Hollywood rozstaje się. Po 2 latach małżeństwa i 12 latach wspólnego życia Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem.

więcej »

Sharon i Ozzy Osbourne'owie nadal małżeństwem

Ozzy Osbourne fot. Sony BMGW maju 2016 roku rozeszła się wieść, że Ozzy i Sharon Osbourne'owie się rozwodzą. Nic z tego. Legendarny wokalista zapewnił, że porozumiał się z żoną i wciąż będą razem.

więcej » 
Strony: [1] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]


Polecamy Aktywni 50+ Poradnik-zdrowia.pl Akademia Pełni Życia Hospicja.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X