Strona głównaPrawoDarmowe porady notariusza. Porozmawiaj o dziedziczeniu [FILM]

Darmowe porady notariusza. Porozmawiaj o dziedziczeniu [FILM]

Już jutro po raz kolejny odbędzie się Dzień Otwarty Notariatu. Coroczna społeczna akcja edukacyjna pozwala wszystkim zainteresowanym uzyskać praktyczne informacje w ważnych dla każdego obszarach prawa.
Darmowe porady notariusza. Porozmawiaj o dziedziczeniu [FILM] [© Andrey Burmakin - Fotolia.com] Dzień Otwarty Notariatu, organizowany od 2010 roku zawsze w ostatnią sobotę listopada, jest jedną z ważniejszych inicjatyw samorządu notarialnego.
Każda edycja ma swój temat przewodni: w 2010 r. były to i dziedziczenie, w 2011 r. – bezpieczeństwo majątku rodziny, w 2012 r. – nieruchomości i księgi wieczyste. W roku 2013 rozmawialiśmy "o przekazaniu majątku w rodzinie", zaś hasło jubileuszowej V edycji, w roku 2014, brzmiało – „Porozmawiaj z notariuszem o bezpiecznej jesieni życia. Majątek a prawo”.

Tematy te nie ograniczają jednak listy poruszanych zagadnień. Otwarta formuła Dnia Otwartego pozwala dowiedzieć się wszystkiego na temat spraw, które można załatwić w kancelarii notarialnej.

Tegoroczna, VI edycja akcji Dzień Otwarty Notariatu odbędzie się pod hasłem: „Porozmawiaj z notariuszem o ”. W sobotę 28 listopada 2015 r., notariusze będą dyżurować w wybranych miastach Polski, w godzinach 10.00 - 16.00.Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Hospicja.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy